logofara
       بنام آنکه هستی هنر اوست
       تا زمانی که هنر به میان مردم نرود ، نمی توان فراگیری فرهنگی آن را انتظار داشت .
       و تا زمانی که این اتفاق نبفتد نمی توان انتظار رفتارهای فرهنگی و هنر دوستانه را از مردم داشت .
       و حضور هنر در عرصه های زیستی یعنی حضور امید و رویا ، دلبستگی و عشق به عالم و آدم .
       و کمترین کارکرد هنر ، سر زندگی و نشاط , انبساط خاطر و انتشار صلح و دوستی و احترام به عالم هستی است .
       و این یعنی « حال خوب » .
       و دغدغه ما در موسسه طرح فضا گروه فرا توسعه و بسط هنر در فضاهای زیستی است .

 موسسه مشاور معماری طرح فضا به شماره ثبت 6450 از سال 1370 در تهران تاسیس گردیده واز سال 1390 با ایجاد دپارتمان – گروه فرا ، مدیریت هنری و هنر گردانی فضا های معماری و هنرمندان هنرهای تجسمی را در شرح خدمات خود قرارداده است و در این روند با بهرمند از هنر صدها هنرمند و استادکار از سرتاسر کشور در رشته های گوناگون هنرهای تجسمی شروع به تولید ، خرید وفروش آثار هنری وآرایه های ،دکوراتیو با رویکردی کاملا” انحصاری و به روز شده اقدام نموده است. که شاخص ترین فعالیت های موسسه در این بخش برگزاری 45 نمایشگاه هنری های تجسمی بیش از ده ها دوره اقامت هنری و خلاقیت ( رزیدنسی ) ، کارگاه های هنری ( ورک شاپ ) و مدیریت و هنر گردانی مجموعه هنری و موزه خلیج فارس کیش از سال1396 تا 1399میباشد.

اهداف کلی :

  • مشاوره، طراحی،  اجراء پروزه های  معماری، تغییر کاربری ، بازسازی و دکوراسیون پروژه های مسکونی ،اداری،تجاری و…
  • مدیریت هنری و هنرگردانی و تولید آثار هنری و آرایه های دکوراتیوبا تکیه برپیشینه هزاران ساله هنربومی ایران با بیان امروزی .
  • برگزاری نمایشگاه ها هنرهای تجسمی و فراهم نمودن امکان حضور فعال هنرمندان سراسر ایران زمین و بکارگیری دیدگاه های نطری هنر، برای پویایی در کلیه مراکز و عرصه های زیستی.
  • ارتقاء فرهنگ خرید آثارهنرهای تجسمی بعنوان سرمایه گذاری ماندگارو توسعه فرهنگ خرید آثار هنری اصیل و شناسنامه دار ایرانی .
  • فراهم نمودن یک جریان اقتصادی سالم وپویا و کارآفرین برای هنرمندان بصورت ایجاد یک برند هنری جهت خرید وحمایت تولیدات هنری وآماده سازی آن از نظر قاب و نحوه ارائه برای عرضه به جامعه .