logofara
       بنام آنکه هستی هنر اوست
       معماری یا مهرازی
       هنر و فن طراحی و خلق فضاهای درونی و بیرونی
       بناها و فضاهای شهری و در یک کلام فضاهای زیستی برای
       پاسخ هم آهنگ به نیازهای کارکردی و زیباشناسانه است.

 موسسه مشاور معماری طرح فضا به شماره ثبت 6450 از سال 1370 در تهران تاسیس گردیده ودر زمینه پروژه های معماری، و تغییر کاربری فعالیت خود را آغاز نمود که از شاخص ترین آنها طرح بهسازی محله 14 منطقه 11 تهران بزرگ با عنوان  مجموعه تفریحی ، ورزشی، فرهنگی و تجاری رازی با وسعت 40 هکتار ، تغییر کاربری سرویس یهداشتی مخروبه پارک دانشجو به کتابخانه پارک دانشجو می باشد و از دهه 80  طراحی و اجرای معماری داخلی و دکوراسیون به فعالیتهای موسسه اضافه گردید واز سال 1390 با ایجاد گروه تولید هنرهای تجسمی “فرا” وابسته به مشاور معماری طرح فضا، مدیریت هنری فضاهای معماری را در شرح خدمات خود قرار داده است ودر این روند با بهرمندی از هنر صدها هنرمند و استادکار از سرتاسر کشور در رشته های گوناگون هنرهای تجسمی شروع به تولید ، خرید وفروش آثار هنری وآرایه های دکوراتیو با رویکردی کاملا” انحصاری و به روز شده اقدام نموده است. که شاخص ترین فعالیت های موسسه در این بخش برگزاری 45 نمایشگاه هنری ، مدیریت و هنر گردانی مجموعه هنری و موزه خلیج فارس کیش از سال1396 تا 1399میباشد.

اهداف کلی :

  • مشاوره، طراحی،  اجراء پروزه های  معماری، تغییر کاربری ، بازسازی و دکوراسیون پروژه های مسکونی ،اداری،تجاری و…
  • مدیریت هنری و هنرگردانی و تولید آثار هنری و آرایه های دکوراتیوبا تکیه برپیشینه هزاران ساله هنربومی ایران با بیان امروزی .
  • برگزاری نمایشگاه ها هنرهای تجسمی و فراهم نمودن امکان حضور فعال هنرمندان سراسر ایران زمین و بکارگیری دیدگاه های نطری هنر، برای پویایی در کلیه مراکز و عرصه های زیستی.
  • ارتقاء فرهنگ خرید آثارهنرهای تجسمی بعنوان سرمایه گذاری ماندگارو توسعه فرهنگ خرید آثار هنری اصیل و شناسنامه دار ایرانی .
  • فراهم نمودن یک جریان اقتصادی سالم وپویا و کارآفرین برای هنرمندان بصورت ایجاد یک برند هنری جهت خرید وحمایت تولیدات هنری وآماده سازی آن از نظر قاب و نحوه ارائه برای عرضه به جامعه .